Autentyczny świat Adama

Zapraszamy do bliższego poznania świata Adama Sarana, aktora Teatru Ludzi Niepełnosprawnych i artysty Art Brut. W reportażu głos zabrali specjaliści, jak również osoby z najbliższego otoczenia Adama, przybliżając widzom perspektywę postrzegania świata przez osoby ze spektrum autyzmu.

/kliknij na obrazek, aby przejść do materiału wideo na stronie Dzień Dobry TVN/

Adama Sarana zobaczyć można również w najnowszym programie TVN pt. “Autentyczni”, gdzie obok innych osób ze spektrum autyzmu spróbuje swoich sił w roli dziennikarza, a każda odsłona programu to spotkanie z inną znaną osobistością. Premierowe odcinki już 1 i 2 listopada 2023 o godz. 20.05 na antenie TVN!

Najlepszą zapowiedzią i zachętą do oglądania programu “Autentyczni” są słowa samego Adama, wypowiedziane w reportażu magazynu “Uwaga”, gdzie zwierza się widzom ze swoich wrażeń i opowiada jak odnajduje się w nowej roli gwiazdy telewizyjnej.

/kliknij na obrazek, aby przejść do materiału wideo na stronie Uwaga! TVN/

Realizacja reportaży telewizji TVN była także okazją do wizyty z kamerą na próbie najnowszego spektaklu pt. “Nieposkromienie” Teatroterapii Lubelskiej, którego premiera już niebawem, 24 i 25 listopada 2023 w Klubie Muzycznym SCK. Zapraszamy!

Pin It on Pinterest